Thesims4.tipo.co.il אתר זה נבחר לאתר השבוע בטיפו בתאריך:11/07/2010
:היום בטיפו
טיפו זון - כוכב נולד 4
הפוך את טיפו לדף הבית !דרגו את האתר !הוסף את האתר למעודפים שלי שלח הודעה למנהל האתר !התקשר לבעל האתר דרך טיפו-פון
אין לך הודעות חדשות
 שלום אורח, אם אתה כבר רשום בטיפו לחץ כאן
 
          
  קהילת הסימס הרשמית- The Sims 1,2,3


מנהל אתר:   ע!מר
 
 
קישורים גלריה באנרים פורום חדשות sims דף הבית
 
     
 
ברוכים הבאים לקהילת הסימס הרשמית והיחידה בגודלה במדינת ישראל, באתר תוכלו למצוא מעל 900 מדריכים (כן 900..) לסימס 1,2,3 הכוללות מגוון רחב של מדריכים במשימות מסויימות, עבודות ובכל נושא שהוא מהקטן, הזניח והספציפי ביותר עד לנושאים המורכבים. באתר תוכלו להוריד סימס 1, סימס 2, סימס 3 + כל התוספות וההרחבות למשחק בחינם כמובן כולל סריאל וקראק+ מדריכי התקנה. באתר יש חומר המתאים לכל רמות המשחק: ממתחילים עד מתקדמים. האתר כולל כמובן מדריכים ועזרים רבים למתחילים. בנוסף באתר קיימים עשרות עמודי הורדות חפצים לסימס 1,2,3 ויש מעל 10,000 הורדות חפצים זמינות להורדה בחינם כולל הורדות מעודכנות וכל ההורדות מהסטור של סימס 3. כמו כן האתר מכיל עשרות פתרונות מגוונים לכל הבעיות הטכניות השונות במהלך ההתקנה/ המשחק. יש פתרונות לעשרות בעיות ועמודי תמיכה טכנית. האתר מלא בעדכונים שוטפים וישירים 24 שעות על כ-ל חדשות הסימס וההרחבות הבאות. כל המידע הראשוני והבלעדי על הרחבות נמצא באתר. באתר פורום עזר לתמיכה בבעיות טכניות ובעיות ושאלות כלליות במשחק. גלישה מהנה גולשים באתר - שיווק באינטרנט ברוכים הבאים לאתר הסימס המצליח בישראל המכיל מעל 780 מדריכים למשחק,! חדש באתר:סימס ימי הביניים להורדה ישירה תוקנה.. מידע חדש על חבילת ההרחבה סימס 3 דורות| שינויים באתר: עודכנו פרטי האתר+ סקריפטים.. |thesims4Cursor from www.CarrielynnesWorld.com
 
 

סימס 2 עסקים

1. פרטים טכניים על המשחק:

שם המשחק: The Sims 2 Open For Business
החברה המיצרת: EA Games
ג'אנר: חבילת הרחבה, סימולציה, אסטרטגיה
שנת יציאה: 2006
מחיר בארץ- 150-160 ש"ח
דרישות מערכת מינימליות:
Graphics Card 32 MB או יותר
Keyboard
Mouse
Direct X 9.0
Sound Card (Direct X 9 Compatible)
Windows 98 /ME /2000 /XP/ Vista
Pentium 3 או יותר
1 GHz Processor או יותר
256 MB RAM או יותר
1.5 GB Free Hard Disk Space Required
8x CD/DVD-Rom Speed
חשוב מאוד מאוד לדעת אנגלית לפחות בסיסית כדי להצליח להבין את המשחק וגם להעזיר יותר טוב במדריך שלי!
מה שהרוב חשב לפני שקרא את המדריך: חבילה חלשה ולא יעילה, קשה לנהל עסק
מה שכול מי שקרא את המדריך הזה חושב: בונאה, איך המדריך הזה עשה לי חשק עכשיו לשחק! [IMG]http://www.***.co.il/images/smilies2/rolleyes.gif[/IMG]

2. הקדמה:

The Sims 2 Open For Business או בשמו המצוי והמוכר OFB, היא חבילת הרחבה עם רעיון ופוטינציאל אדיר שהמבקרים ועיתונאים לא חקרו לעומק. הרעיון הבסיסי והמבטיח הוא האפשרות החדשה שמקנה חבילת ההרחבה הזו והיא- פתיחת עסק, ובעצם להיות הבוס של עצמך, בלי קידומים או יכולות מיוחדות. השאיפה של יוצרי OFB הייתה לגמור לשחק המתחיל הנאה רצופה וקלה בא הוא יוכל לנהל עסק בלי שום ידע קודם, אלב כמו שאני הבנתי, זה לא בדיוק קרה. הביקורות היו חלשות, וכולן דיברו על הפוטינציאל שיש ברעיון, אלב התוצאה הסופית חלשה מהצפוי. OFB הפכה לחבילה פחות פופולרית, ומיד אחריה EA Games רצו לממש את ההבטחה הגדולה כבר מ-2004 שהיא עונות השנה, וכאילו למחוק לגמרי את OFB. אני תמיד ידעתי בחוץ מפוטנציאל גדול, יש גם הנאה מאוד גדולה. והחלטתי לשבת וללמוד את חבילת ההרחבה הזו מכול הכיוונים האפשריים. ובמדריך הזה אני כותב לכם את כול הידע שלי עד כה. אני מקווה שבעזרת הידע שלי, תוכלו להנות מהמשחק ולגלות דברים חדשים!

3. פותחים עסק, אבל באיזה סוג לבחור? מספרה? אלקטרוניקה? התשובות כאן!

בחלק זה של המדריך תלמדו להכיר את OFB יותר טוב, לדעת את האפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות, לנסות ולהיווכח.

א': איפה?
מה שמיוחד בOFB שעד עכשיו הכרנו רק מקומות יציאה או מקומות ציבוריים שבהם אפשר לקנות בגדים או חוברות, עכשיו תוכלו גם לנהל אותם. בשלב הראשוני אני ממליץ לכולם לפתוח עסק בבית זה יותר קל ונגיש ולא צריך כול פעם לצאת למקומות ציבוריים עם מונית (או למי שיש גם את חבילת הNightlife- מכונית), למרות שבמקומות ציבוריים יש יותר חפצים ועזרים לבנית חנות או מקום ציבורי נחשק, הבחירה היא שלכם.


איך פותחים עסק ביתי? ישנן 2 אפשרויות- או בטלפון או במחשב בשתיהן אותו התהליך-
Business...=> Start home Business. ברגע שלחצתם על אישור, מופיע לכם בחלק העליון של המסך סרגל העסק, על זה אני אדבר בהמשך!
איך פותחים עסק חוץ? ישנן 2 אפשרויות- או בטלפון או במחשב, בשתיהן התהליך הוא זהה- Real Easle=> Pucher a Communty Lot. מאותו הרגע שלחצתם אישור, אתם מקבלים את תעודות השיכות שלכם לאותו מקום, הוא נמצא בחפצים האישים שלכם (אני חושב שהמקש I מקצר את הדרך לשם) תוכלו לתלות אותו על הקיר או להניח על שולחן או שידה.

ב': מה?
באפשרותכם לנהל סוגים שונים ומגוונים של חנויות, בעצם אתם יכולים להציע למכירה את רוב הדברים שיש לכם בסרגל הקניה (Buy Mood). החל מרהיטים ועד למוצרי חשמל, מאמבטיות ועד לצעצועים, ממש הכול! עוד כמה סוגים של עסקים יש כגון- קוניטוריה, מספרה, בר, מקומות בילוי, מסעדות, (במידה ויש לכם גם את The Sims 2 Nightlife) ומלונות (במידה ויש לכם גם את The Sims 2 Bon Voyage). הג'אנר האהוב עלי האו מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, אבל זו באמת בחירה שלכם. חוץ מהמוצרים שנמצאים בBuy Mood ישנה גם אפשרות ליצור דברים חדשים.
בניית צעצועים/ רובוטים או סידור פרחים- לסימים ישנה עכשיו אפשרות חדשה להרוויח כסף גם ללא פתיחת עסק והיא בניית/ סידור ומחירת צעצועים/ רובוטים/ פרחים! כדי ליצור את אחד מאלו יש צורך לקנות את העמדה המתאימה, כל העמדות נמצאות בסמל של השח-מט=> השלוש נקודות הכחולות הגדולות (בקטגוריה של המשחקים, כלי הנגינה, הספריות והכושר). האפורה- של הרובוטים, האדומה- של הצעצועים והשקופה של הפרחים. מיקמו אותה במקום שנוח לכם והתחילו להרוויח כסף! תוכלו ליצור אחד או כמה, כמה שמתחשק! במידה ובניתם אחד ישנה אפשרות למכור אותו תמורות סכום הגדול מהסכום שבה הוא נוצר, כך נרוויח כסף. במידה ויוצרים כמה צעצועים/ רובוטים/ זרי פרחים ברצף, אז המוכנים עוברים אל החפצים האישיים של אחד הסימיס שלכם בבית, ואז כדי למוכר אותם או להשתמש בהם פשוט מוציעים אותם משם. מחיקה- למכירה ומיקום- לשימוש. ככול שהסימים שלכם מתאמינים בכך יותר ויוצרים יותר מאחד הדברים בסופו של דבר הם מקבלים תגים (פירוט מלא בהמשך) שנותן להם אפשרויות חדשות בנוגע לתחום בו התאמנו.

4. תגים:

עוד אפשרות חדשה היא- התגים. התגים הם כמו יכולות מיוחדות שיש לסימיס שנוצרות ע"י אימון ותירגול של פעולות, ממש כמו הskills אבל משופר. לכול תג שלושה שלבים- ברונזה, כסף וזהב, שברונזה היא הנמוכה ביותר והזהב הוא הטוב ביותר. כול תג שמקבלים מקנה לסימס שלכם יכולות מתוגברות/ אפשרויות חדשות. כדי להשיג תגים לא צריך skills מסוימים, אבלבמקרים מסוימים הskills עוזרים לסימס לפתחת את התגים מהר יותר (פירוט בהמשך).

ישנם כמו סוגי תגים והם:
תג הקופאי- תג זה מראה עד כמה הסימס שלכם טוב בלתקתק במכונה הזו ששומרת את המזומנים XD. כדי להשיג את התג צריך לעבור בתור קופאי. בכדי להיות הקופאי בחנות שלך תלחץ על הקופה ותלחץ על Be Chaser. כדי לעזור לסימס שלכם להתפתח מהר בתג הקופאי כדאי שיהיה לו הרבה מהיכולת המכנית- Mechanical (השניה מלמעלה.

תג המוכר- תג זה מראה עד כמה הסימס שלכם טוב בלמכור מוצרים בחנות. בכדי להתאמן בלהיות מוכר טוב בחנות שלך, תלחץ על איש במתלבט במכירה (אחד כזה שיש לו כמו מבחנה גדולה בצבע ירוק שמעלה יש סימן של סימלינאס- הכסף הסימי[IMG]http://www.***.co.il/images/smilies2/XDemoticon.gif[/IMG]) ואז sale=> base sell, זהו המכירה הבסיסית שהסים נותן עצה לקונה בנוגע למוצר. ככול שהסימס מתאמנים בכך ומקבלים תגים אפשרויות המכירה עולות, ואז נוספות האפשרויות- offer for (להוריד מחיר ל...), hard sell (מכירה בה המוכר מתעקש על כך שהקונה יקנה את המוצר) ואחרון Dazzle (בו הסים המוכר הופך את המוצר לפנטזיה רחוקה שיכולה להיות שלך ומפתה את הסימס הקונה, לקנות את המוצר אפילו אם הוא לא ממש זקוק לו [IMG]http://www.***.co.il/images/smilies2/rolleyes.gif[/IMG]. אבל צריך להיזהר, לפעמים יש סימים שהם קצת אנטיפטים וגורמים לקונה להתעצבן על המוכר ולעשות ההפך בדיוק מהמתוכנן, לכן לא צריך ישר לרוץ ללחוק ולעשות לו Dazzle, אלה להתחיל בקטן ואם הוא מסכים להם אז ללכת על הגדול. חשוב גם לגוון בסוגי המכירה, כי הסימים לא ישתכנעו אם תעשה להם כל הזמן dazzle. כדי שמצבים של אי נעימות לא יכרו תתאמנו גם על יכולת הדיבור והעבה של הסימס- Charmisa Skill.

תג המשחזר- תג שמראה עד כמה מהר יכול הסימס לשכם לשחזר את המוצר לאחד שנקנה, כדי להתאמן על תג זה פשוט לחצו על הלוחית הקטנה שיש במקום של המוצר (על הלוחית יש תמונה של תיק ועליו איקס) ולחצו על Restor, כך הסימים יחדשו את המוצר ויתאמנו על לעשות זאת מהר יותר. לתג זה אין יכולת מיוחדת שצריך לפתח.

תג הרובוטיקה/ תג הצעצועים/ תג סידור הפרחים- שלושלת אלו מראים איזה כישרון בבנית חפצים יש לך, בכדי להתאמן בבנית רובוטים או צעצועים או בכלל לסדר פרחים, קנו את העמדה הנחוצה והתחילו לעמוד, שלושת התגים האלו זקוקוים להרבה עבודה והרבה אימונים. אז תארגנו לסימים שלכם זמן פנוי, כי הם יצתרכו אותו. כיד לשפר את מיהורת התג כדאי לכם לשפר גם את היכולת המכנית של הסים שלכם- Mechanical Skill.


תג הספר- תג שמראה עד כמה הסימס שלכם טובים בלעשות makeover רציני לפנים של חבריהם. כדי לשפר את היכולת הזו פשוט תיקנו את כיסא הספרים- שנמצא בקטגורית הכיסאות בשלוש נקודות (אפילו לא חייב שידה ומראה) והחלו לספר את כול מי שעובר בדרככם, בהתחלה הסימים לא יהיו מרוצים (בלשון המעטה) מהתספורת שתעשו להם, אבל ככול שהתג הופך ומתחזק הלקוחות ניהיים ומתרצים.

*מיוחד- עבודות אחרות בעסקים או במקמות ציבוריים:

עם כבר מדברים על עבודות בעסקים, יהיה נחמד אם אני אכניס כאן גם עוד כמה עבודות שניתן לבצע אם אתם בעלי מקום או סתם מבלים במקום ציבורי-

ברמן- ניתן לשים בר בעסק שלך ולהעסיק עובד בתר ברמן או להיות ברמן בעצמך, במקומות ציבוריים או בעסק שלך עצמך, פשוט לוחוצים על הבר ומאשרים את Be Barther.

טבח בקונדיטוריה או במסעדה (במידה ויש לכם גם את The Sims 2 Nightlife)- אתה יכול לבשל בעצמך בקונדיטוריה או להעסיק טבחים,כדי להיות טבח מוצלח כדי מאוד שיהיה לסים שלכם את הCulinary Skill (הראשון מלמעלה).

D.J במועדון (במידה ויש לכם גם את The Sims 2 Nightlife)- תוכלו להעסיק עובד בתור D.J או להיות בעצמכם, פשוט ללחוץ על עמדת הD.J ולאשר את Be D.J, פשוט לא?

* במידה ואינכם יודעים איך להעסיק עובד באחד מהעבודות, כל הפרטים נמצאים בעתיד הלא רחוק מידי, אני מקווה..חחח בחלק 8- ניהול העסק!

5. מוצרים חדשים:

החלטתי לעצור קצת מהעסק עצמו ולהביא לכם אנתחתה קלה עם המוצרים החדשים!

מדפים- שיפור חדש ויצירתי הוא המדפים, אפשר לשלב אותם בבית או למקמם אותם בחנות ולהניח עליהם מוצרים למכירה. ישנם גם מדפי קירור- לעוגות.

כיסא ספרים- כדי שהמספתר יכול לשבת בנוח בזמן שהספר מנסה לעשות לו makeover חיובי.

עמדות הכנה למוצרים- כמו שכבר הזכרתי מיליון פעם- הצעצועים, הפרחים והרובוטים

פסלי ענק- כדי לשים מחווץ לחנות או על גג הבית, מגניב לא?!

גגונים- בשביל לשזור צל מעל לבריכות, דלדות, כניות או כול מה שבחוץ בעצם!

גג עגול (כמו טירה)- בשביל עיצוב מושלם לטירה עתיק או סתם בית של מיליאונרים.

מעלית- כמו בכול עסק גדול בימינו, המורצ האידאלי כדי לבנות קניון גדול, או תחליף מצוין למדרגות שגם חוסך מקום ונראה יותר יוקרתי!

עמדה למכירת לימונדה- כבר מגיל צעיר הסימס 2 מחנך את הילדים להיות אנשי עסקים גדולים. ככה עם ההתמכחות על המחיר וההרווחת כסף באמצעות עצמך הילדים לומדים כיצד לנהל עסק צעיר וקטן.

אלו הדברים החשובים שאני זוכר, אם יש עוד כמה, תגידו לי ואני אשמח להוסיף!


6. סרגל ניהול העסק:

כמו שכבר הזכרתי (למי שזוכר), כאשר אנו פותחים את העסק, סרגל ניהול העסק מופיע למעלה, מה שהמתחילים בינינו לא יודעים, זה את השימושים לסרגל זה, אז קדימה נראה!


1: מצב ראשי- פרטים על החנות:
המצב הזה הוא הסמל של הקופה בסרגל, בו מופיעים הפרטים הבאים:
רמת העסק- הרמה שבו נמצא העסק, כדי לעלות רמות צריך לצבור כוכבים שהקונים בחנות נותנים לו. ניתן להגיע עד רמה 10, שזה 125 כוכבים שצריך לאסוף. מתחת לרמה במספרים ניתן לראות גם את הדרגה המילולית, מחנות קטנה ועד לקניון גדול, או outlet יוקרתי. בכול רמת עסק שתגיע תיפתח לך נקודת עסקים, כאשר אתה עולה רמה תיבה עם כוכב מהבהבים לך באמצע הסרגל, בכדי להוסיף את נקודת העסקים תלחץ על התיבה הזו, ותוסיף אותה לאיזה קטגוריה שתבחר, על הקטגרויות בסעיפים הבאים.
כמה שווה העסק?!- בשורה השלישית מופיע כמה שווה העסק, הוא מתחיל מ5,000 ומגיע ל-50,000, לכול רמה שאתה צורב הערך של העסק גודל ב-5,000.
מספר הכוכבים הנוכחי- שורה זו היא פרקטית למדי ומשתנה בכול עת, מתחת לשורת הכוכבים הנוכחית יש גם כמה כוכבים נותרו לך עד שתגיע לרמת העסק הבאה, הדרך בה משיגים אותם ולמה הם משמשים בחלקים הבאים.

2: מצב קניית המוצרים:
המצב הזה הוא המצב בו אתה קובע איזה מוצרים יהיו לך בחנות, וכמה הם יעלו. בכדי להפוך מוצר שכבר קיים בתוך הבית למוצר שאפשר לקנות אותו, פשוט לחצו על התווית הקניה ולחצו על המוצר הרצוי. אם ברצונכם לעשות קולקציה חדשה מתוך הBuy Mood, פשוט תנעלו את המנעול שיש בלמטה של אותו סרגל, עכשיו כול החפצים בBuy Mood נהפכו צהובים וכאשר תיקנו אותם הם יהיו באופן אוטומטי למכירה. אתם יכולים גם לקבוע את המכיר אם לחצו על הסמל האמצעי בסרגל. הכל מ-ממש זול שזה אחוזים מטורפים מתחת למכיר הקניה ועד למחיר אסטורוני בשמיים שהוא עשרות אחוזים מעל מחיר הקנייה המקורי, בוודאי שיש גם שלבי ביינים של- זול, רגיל, יקר ויקר מאוד. בכדי להרווח כסף עליכם לקבוע שזה יהיה מרגיל ומעלה, אחרת אתם תפסידו כסף.

3: העובדים:
מה בעצם הדבר הראשון שאתם עושים אחרי שאתם פותחים את החנות? מחפשים עובדים מצויינים- על זאת בהרחבה גדולה בחלק הבא!
בעצם בחלק זה בסרגל שמסומל ע"י אדם דק, נמצאים כול הפרטים לגבי אות ועובד: על הסקילים שלו על התגים שלו, כמה הוא מרוויח, שם ותמונה.

4: מה הקונים מרגישים כלפי החנות שלך?:
בעצם בסרגל העליון שמסומל ע"י כוכב, מופיעים כול האנשים שביקרו אצלך בחנות. ומתחת לכול תמונה של מישהו יש כמה פסים, 5 לחיובי ו5 לשלילי, בעצם החיובי והשלילי הם מספרי הכוכבים של אותו סים. עם יש לו פסים צהובים אז הסים מרוצה מהחנות ואם יש לו פסים אדומים זה אומר שהוא לא ממש יחזור לכאן בזמן הקרוב.[IMG]http://www.***.co.il/images/smilies2/disgust.gif[/IMG] הכול על איך לרצות את הקונים בחלק הבא!


7. ניהול עסק!

אחרי שלמדנו את הדברים הבסיסים, החדשים ומיוחדים לחבילה זו, הגיעה הזמן ללמוד באמת איך עושים את זה, אז קדימה נצא לדרך!

א': החפץ הראשון, שאיתו נפתח עידן חדש- OFB:
הצעד הראשון שאתם עושים עוד לפני שאתם חושבים על מה יהיה חנות, חשוב מאוד לשים על דלת הכניסה את שלט של הפתוח/סגור, זה נמצא בקטגורית הפסלים והתמונות בשלוש נקודות, זה נראה בתפריט בתור שלט כזה קטן בצבע ירוק. אחקי שתולים אותו על הדלת, באפשרותו לפתוח ונסגור את החנות וגם לקרוא לעובדים לחנות עוד לפני שהחנות נפתחת.

ב': לפני הפתיחה הראשונה צריך- עובדים!:
הדבר השני והממש חשוב זה העובדים, ומה שיותר חשוב זה לדעת לבחור את העובדים.

1.בחירת העובדים:
כדי לקבל עובדים חדשים כול שעליכם לעשות זה ללכת או לטלפון או למחשב וללחוץ על business=> hire=>for this lot. ואז נפתח חלון של העובדים המוכנים לעבודה, בדרך כלל יהיה שם 4 או 5 עובדים. אתם צריכים בעסק מתחיל 2 עובדים- האחד מוכר דברים והשני קופאי, אתם חייבים שים לב טוב ושאלה שאתם בוחרים יהיה להם תגים או של כסף או של זהב. במידה ואתה צרך שחזר, אתם יכולים לבצע את זה, זה ממש פשוט. לכול סוג של חנות או מועדון צריך מישהו. תלוי למה אתם רוצים. לברמן-כול אחד יכול, לD.J- אחד עם הרבה Craetivty, שף- אחד עם הרבה Culinary, מסדר פרחים- אחד עם תג כסף או זהב של סידור פרחים, בונה רובוטים- אחד עם תג של כסף או זהב בבנית רובוטים, בונה צעצועים- אחד של כסף או זהב בבנית צעצועים. במידה והחנות מצליחה אני ממליץ לקנות 2 מכול סוג של עובד.

2.אחרי שקנינו עובד, איך אומרים לו שיעשה את מה שאנחנו רוצים?
אחרי שבחרתם את כול העובדם שאתם צריכים, תפתחו את החנות. תלחצו על השלט של הפתיחה/סגירה ושם תקליקו על Call In All Empoleyrs (או משהו בסגנון אני אל בדיוק זוכר) ואז כול העובדים באים, לסימן זיהוי The Sims 2 OFB עשה לעובדים שלך כדור כזה קטן מעל הראש המראה על מצבם. בכדי לקבוע להם מה לעשות שפוט לחצו לעליהם ואז management ואז assing (או משהו בסיגנון), ואז תבחרו את מה שאתם רוצים...זו אנגלית אמוד פשוטה שם אז אין צורך לפרט.

3. אפשרויות העובד:
בסעיף זה תלמדו כיצד לנהל טוב יורת את העובדים שלכם, את כול האפשרויות שיש, וגם כיצד לתת לעובדים תנאים טובים יותר!
אפשרויות ניהול עובדים- בכדי להיכנס לאפשרויות הניהול לחצו על העובד ואז על Management וכאן תלמדו על כו להאפשרויות:
1.You're Fired!- אתה מופטר!: פעולה זו נחוצה למקרה שהעבוד לא נחוץ וממש הורס את החנות.
2.Lay off- לפטר בצורה רגועה: פעולה זו נחוצה למקרה שהעסק דרוש קיצוצים, אז מפטרים ברוגע ובשקט, לא בגלל משוה שהעובד עשה.
3.Set Unifrom- ללבוש מדי עבודה: אפשרות זו נחמדה, אשר נותנת למעסיק אפשרות לקבוע עם איזה בגדים העובדים שלו ילבשו בחנות. (בשווה בדיקה, זה יכול להיות מצחיק לפעמים)
4.Take a Braek-לקחת מנוחה: אפשורת זו חוצה למקרה שהעיגול שמעל העובד הוא צהוב/כתום או אדום, במקרים אלו פשוט בוחרים בלתת להם מנוחה, כדי שימלאו את צריכהם. במידה והם עובדים שעות על גבי שעות ללא מנוחה הם יכולים להתפטר בזעם ולא לחזור יותר!
5.Make a Singel Meal- לעשות ארוחה ליחיד: במיקרה ואתה רעב ואין לך כוח לעשות את זה בעצמך.
6.Make a Group Meal- לעשות ארוחה לרבים: במיקרה וכמה סימים רעבים וין לך כוח להכין את הארוחה [IMG]http://www.***.co.il/images/smilies2/XDemoticon.gif[/IMG].
7.Wear Your Real Clother- ללבוש בחזרה את הבגדים המקוריים: במידה ונמאס לכם מהמדים, אפשר לראות עובדים בכול צבעי הקשת.
8.Unassing- להשעות מהתפקיד הנוחכי: ביקרה והעובד ממש לא טוב במה שהוא עושה אז מורידים לו את התפקיד הנוכחי ואו מפטרים אותו או מחפשים לו תפקיד מתאים אחר.
9.Change Wage- לשנות את שכר העובד: אחרי ימים שלמים של עבודה טובה, מגיע לסים העובד הלאה קטנה או גדולה, זה מאוד משמח אותם ונותן להם מרץ לעבוד. במידה ואחרי המון זמן לא הלאת להם את המשכרות, והסימים עובדים טוב, אז הם יכולים להתפטר. אתה יכול לתגמל אותם ממשכורת גבוהה מאוד ועד נמוכה מאוד.


ג': להתחיל בקטן ולהתפתח!
חוק-לפי דעתי, מאוד חשוב בOFB זה תמיד להתחיל בעסק קטן, חוק זה חשוב במיוחד אם אתם מתחילים! 

ד': כיצד להגיע לשביעות רצון מלאה מצד הלקוחות שלך/ המבלים:
*למשל, אם אתם רואים לקוח שלא מוצא את עצמו בחנות, ורק מסתובב, לחצו על מוצר כלשהוא ואז Show Item To=>השם של הלקוח. דבר זה מאוד מעלה את שביעות רצונם, וגם לעיתים קרובות מעלה לך כוכבים, ובנוסף לכול הלקוח מתבונן על מוצר, וסיכוי גדול שיקנה אותו- במידה ויש לך מוכרים מצוינים!
*לעשות מכירים שהם או יקרים או מאוד יקרים,אסור להפרז ולת מכירים אסטרונומים או מיכירים באדמה, גם ככדי להרוויח טוב וגם כדי שיקנו יותר.
*חשוב מאוד קופאים ומוכרים טובים, משום שהלקוחות מאוד מתרשם לטובה מהמוכרים, והוא יכול ממש להתרשם לרעה מהקופאים אם הם איטיים נורא...
*במידה ועשיתם מקום ציבורי, חשוב שתשימו את "עמדת כרטיסי הכניסה", זה נמצא ליד איפה שהקופה נמצאת בקטלוג הקניה (מכשירי אלקטרוניקה=>3 נקודות), מכשיר זה גובהה דמי כניסה מהלקוח על שהותו במקום הציבורים, במידה והוא לא קוח אחד סביר להניח שהוא לא יהנה ויבלה, במידה והוא לוקח הוא משלם על כול שעה שהוא נמצא שם, למשל אם הוא קנה כרטיס שמחירו 350 (אתם קובעים את המחיר) והוא היה במקום הציבורי 5 שעות הוא ישלם בסך הכול 350*5=1750. דרך זו יעילה מאוד, ומרוויחים ממנה הרבה כסף. חשוב גם כאן לא להפריז במחיר הכרטיס, כי כך פחות סימים ייקנו אותו וחבל.
*במידה ומילאתם אחר הכוכבית הקודמת שלי, חשוב שגם תוסיפו ג'קוזי (במידה ויש כסף, והעסק משגשג) משום שהסימים בעלי הכרטיס, יכנסו לג'קוזי ולא ירצו לצאת משם! גם אחרי שסגרתם תחנות, אפילו לשעות אחרי או לימים שלמים אחרי מועד הסגירה- ככה באמת מרוויחים את הכסף הגדול. 

8. Business Level, WTF?!:

הBusiness Level היא הדרגה בה נמצא העסק שלך. כול דרגה מוסיפה תואר חדש, נקודת עסק וכבוד באופן כללי. הרמה המקסימלית היא 10.

א': איך עולים בדרגות העסק?
ישנה דרך אחת פשוטה והיא לעקוב אחרי חלק 7, סעיף ד'. בו נמצא כול השיטות כיצד להגיעה לשביעות רצון של הלקוחות. כאשר יש שביעות רצון, הלקוחות מוסיפים לעסק Stars, שזה כוכבים. לכל דרגה צריך מסר כוכבים שונה, ויותר לציין שלכל דרגה המספר גדל וגדל.

ב': מהי נקודת העסק?
נקודת העסק (Business Point) היא נקודה שאיתה אפשר לשפר את העסק שלך בכמה דרכים שונות. הסקלה של הנקודות שלך נמצאת בתיבה עם הכוכב שנמצא באמצע סרגל הניהול. שם יש את כול האפשרויות שתוכל להגיע והן: פופולריות, מכירה המונית, כסף, התדמית בעיני הקונים וקשרים. כל אחד מאלה יש לו יתרונות משלו וכאן יש הסבר מפורט:
populartion (הראשון מימין)-מוטיבצית מכירה, פופולריות: מקנה לך אפשרויות חדשות בדיבור, כדי לרצות טוב יותר את קוניך, ולהשפיע עליהם לטובה.
Wholesale (השני מימין)- מכירה המונית, כמו שוק: סקיל זה מתאים לעסקים גדולים בכדי לשפר את רמת העסק הגדול, כדי להוסיף לWholesale. ברמה ה-5 של "ההטבה" הזו, אתה נקרא "הכריש של הכרשים" בעולם העסקים, שווה ניסיון!
Money (אמצעי)- כסף: כך אפשר להרוויח הרבה יותר כסף, במידה ומוסיפים לזה.(לא בדיוק הבנתי למה זה עוזר, עד היום!)
Preception- ציווי- בתרגום חופשי, טכניקות מניפולטיבות למכירה- בתרגום "סימי" [IMG]http://www.***.co.il/images/smilies2/wink_5.gif[/IMG] (השני משמאל): הטבה זו עוזר לך לפטל את הקונה, ולגמורם לו לקנות מוצר שממש אין לו צורך בו, אפילו אם נשאר לקונה בדיוק את הסכום הדרוש והאו רצה לקנות משהו אחר. ברמה ה-5 של ההטבה הזו אתם מקבלים אפשרות חדשה ומגניבה, מכירה מניפולטבית (sale...manipulative), זו אפשרות חזקה ביותר שהקונה מיד מסכים לקנות, כם אם המחיר בשמיים, עוזר מאוד לרווחים שווה לנסות!
Connections (הכי שמאלי)- קשרים: סקיל זה נתן לעסק שלך קשרים עם עסקים אחרים, ככה אפשר לפלש מהר יותר את דרך של העסק שלך בעולם העסקים הגדול של The Sims 2. ברמה השלישית, נפתחת לך אפשרות חדשה בטלפון, והיא פירסום דרך חברים (talk...network), אפשרות מגניבה שמביאה הרבה קונים לחנות. ברמה ה-5 של ההטבה הזו האפשרות של פירסום המוני משתפרת ונהפת לזהובה (talk... golden network), זה מאפשר להתקשר לכול השכונה ולהזמין אותה לחנות. חזק!
חשוב לציין שישנן רק 10 נקודות, ולכול סקיל יש 5 רמות, לכן צריך לשקול בכובד ראש מה אתם מעדיפים. אני עוד לא ממש הצלחתילהחליט...כ� �ל עסק שאני עושה אני עושה אותו עם קומבינציות אחרות, מכאן זה כבר החלטה שלכם!

9. טיפים, עצות וקוד חשוב אחד!:

* חשוב מאוד לקרוא את כול המדריך! (נכון הוא ארוך), זו השקעה ענקית מצידי, ויש כאן מכול טוב וטוב, וזה מדריך שמשקף את כול הצדדים של OFB!
*לשחקנים מתחילים, הקוד הבא יעזור:
Maxmotives
קוד זה מעלה את כול הצרכים של הסימס למקסימום, כך שאפשר לשכוח ממילוא הצרכים לשהם, ולהתעסק בדבר החשוב באמת- העסק!
*חשוב לעשות שעות פתיחה וסגירה קבועות, כי זה נותן סדר
*לפני שלוחצים על פתיחת העסק, קודם כול קוראים לכול העבודים, משום שלפעמים הם לא נחו זמן רב ואז תבוא הודעה שהם לא יכולים להגיע, אז במקום ליצור אי נעימות של פתחיה וסגירה, עדיף לדחות את הפתיחה
*במדיה ועשיתם את העסק בתוך הבית, חשוב לנעול את החדרים הפרטיים של הסימס שאתם לא רוצם שיכנסו אליהם עובדים או לקוחות.
*אם אתם לא מצליחים לביחור איזה הרחבות לשים במשחק אני מציע לכם את: Nightlife-מועדונים ומסעדות, Bon Voyage-מלונות ואתרי קייט, וכמובן Open For Business-כול עסק מסוג אחר, שילוב מנצח של אנשי עסקים!

כניסה ל-
טיפו-פון!
כל המידע עלהאתר
מרכז כל מדריכים
כל ההורדות(1-3+
התקנה,פתרון,עוד
קודים סימס 2
The sims 3
הורדת סימס 2
Thesims2 supers
The sims2 STUFF
קניית סימס2+תוס
הורדת סימס עסקי
הורדת סימס חיות
הורדה כל הסדרה
סימס1-2
סרטוני סימס 1-3
קוד התקנה sims
אתרי סימס
הורדות מיוחדות
The siMs night
סימס למתחילים
The Sims™ 2 cel
קודים לחיות
הורדות סימס2 לא
The Sims- ברשת
Sims1 House Par
דברים שלא ידעתם
sims2 סירטונים+
תוספות חדשות
The siMs 2
עוד קודים-סימס2
תוכנות סימס
the sims double
מיטות להורדה
קודים נוספים סי
שיער להורדה
ק.לסימס חיות
סימ אבודים
סימס2אוניברסיטה
Sims Hot Date
הורדות שונות
סימס 2 חופשה
קוד לכסף מהיר
המבקר
מידע על sims2
סימס חיות
קודים להתקנה
דברים על sims
צבעי עיניים
סימס מסיבות
sims עלילות
מידע על sims1
sims3 תמונות(2)
עוד קודים...
קודים סימס1
sims2 לילה(מידע
מידע על sims
רקעים לsims
סוגי מוות
סימס אופה
sims2 להורדה
חדרי רחצה להורד
sims3 מדריך
sims2 דמויות
sims2 הריון
חפצים נסתרים
חפצים נסתרים
סימס חגים
איפור להורדה
איך בונים להקה?
הורדות נוספות
עוד מידע sims3
צ''''אט sims
סימס IKEA
טבלת מאכלים-sim
מדריך הריון
גילאי sims
מדריך דירות!
מטבחים להורדה
הורדות נוספות
The Sims 3 מידע
מדריך Sims 3
מדריך אהבה
בית יווני
אריזות sims3
סימס 3- תמונות
סימס חיי דירה
שינוי הרזולוציה
סימס דירות,גנים
גילאי סימס 1-2
בניית בית מלון
בריכה מתחת לבית
Sims 3-עובדות
מה חדש?ב sims3
סימס חיי זוהר
קוד התקנה לתוספ
מדריך לגוונים
מדריך לעיצוב
מדריך צביעת חפצ
מדריך CAS מעוצב
מדריך לבית
מדריך צביעה בגד
Crack
כל הקודים
הורדת תוספת
double deluxe
Sims stories
הורדות Sims2
mashion &garden
סימס 3 קודים
הורדה The Sims3
קודים simscity4
מדריך body shop
עדקונים לסימס 2
מדריך סימס 1
מדריך universit
סימס 3- לפלאפון
תוספות לפלאפון
קודים לסימס 3
רקעים- סימס 3
מדריך סימס 3 מש
סימס3 מוות
מדריך סימס 2-
הורד סימס1+תוספ
Sims 3- חפצים
מבנים של עבודה
בניית מקומות
מדריך דירה-סימ3
מדריך חתונה
מדריך lifetime
מדריך לסקילים
מדריך זוגיות
חדשות+שאלות סימ
מדריך לגנבים
להירשם בלי קוד
עוד עיר(סימס3
מדריך חיי דירה
סימס 2 עונות
מדריך ''''מיצים''''
מדריך אוניברסיט
סימס עסקים
סימס Free time
סימס חיי זוהר
סימס חיות מחמד
גינה ואחוזה
מדריך תסרוקת
עזרה| סימס 3
84עובדות- סימס3
מסיבת יום הולדת
ספרים וסקילים
רצפות לסימס 1
הורדות| סימס 1
חפצים להורדה(1)
קירות לסימס 1
להציל איש ממוות
מדריך לסימס שמן
הארכת החיים
מדריך טלפון
לנגן במקום ציבו
לעשות קשרים
סרגל הכלים
הפיכת רוק סטאר
מתחילים בסימס 3
איך לעשות ילד
עבודות בסימס 3
בנייה ועיצוב
פתרון בעיות
שמירת סימסים
מדרגות מעוגלות
מדריך על החיות
מדריך מסעדה
עיר הקוסמים
לבנות מגלשת מים
מדריך לסקילים
סימס 2 הורדות
הורדת תוספות(1)
מדריך דירה
יצירת אישיות
מדריך simscity4
חנות ספרים
שחזור שמירה
העלמת מס/גניבה
מדריך מסיבה
Neighborhood
מדריך nightlife
איש זאב- סימס 2
סרטים בטלויזיה
מדריך טלפון
הרחבות בסימס2
איך לגדל ילד
שאיפות החיים
מדריך גינון
עסק ביתי
''''''''בלה גוט''''''''
תאומים- סימס 3
לעבור בית-סימס3
הגדרות שמע
פרסי קריירה
יצירת מסכות
dead fish-סימס3
מדריך גינון(3)
בית/שטח
הכל על סימס 3
סימס 3 אייפון
שיתוף סימס
קוד הפלא
עוזרת בסימס 3
כתיבת ספרים
לשנות שם- סימס3
The Exchange
בית ספר-סימס 3
בגדים חדשים
תפריט העיצוב
גידול גינה
מדריך ללידה
יצירת עיר חדשה
עיצוב בגדים
מקומות בסימס 3
מדריך options
מערכת AI בסימס3
CAS סימס 3
מדריך רוקסטאר
live mode-מדריך
אגדת הדרקון
לבנות מלון
מדריך עבודה
לטפל בתינוקת
מדריך- הג''יני
בית חופשה-מדריך
התאהבות בסימס 3
בדיקת סימס 3
שחזור שכונה
יצירת תמונה
ערוץ סימס 3
מדענים (סימס 3)
חבורה סודית
מדריך עבודות
הורדות לסימס 3
מדריך ההי טק
התקנת הורדות
רשימת תכונות
בלה גוט (סימס3)
רגשות בסימס 3
בית קברות-סימס3
גרסאת האספנים
יצירת סרטון
לטפל בצמחים
תוספת לסימס 3
צרכים בסימס 3
מיומניות וסקילי
הרשמה לסימס 2
נחל לשחייה
SeeTeam
מדריך תנועות
להציל ממוות
בניית מסעדה
ציור מותאם אישי
פרסי שאיפות
רצפות וקירות
הזדמנויות
מקומות סודיים
דון לו''תריו
מדריך גדילה
פרסי החיים
מדריך זוגיות
רגשות בסימס 3
פתרון ב vista
העדפות וקול
תיקון רזולוציה
בניית גשר
שירים+תוכניות
אצבעות מחוברות
עיצוב בתים וחדר
מכשפות- סימס 2
הכנסת סימ לבית
החזרת בלה גוט
קופסאת הפוזות
מדריך לעבודה
באר משאלות
מציאת עבודה
מקומות ציבוריים
גינון *מושקע*
בלה ומורטימר
SimPoints
בית ספר פרטי
תוכנה לסימס 3
Sims 3 Extras
גידול ילדים
בגדים להורדה
תחפוסות להורדה
קראקים
הארכת חיים(3)
בניית בית טוב
הורדות לסימס 1
2 מדריכים(סימס1
מודים לסימס 3
תקרה גבוהה
משפחה בcastway
איך לבנות מספרה
סימס אוניברסיטה
דייטים בסימס 2
greek house
המדריך למתחיל(2
הכנת קירות
world adventure
פתרון שמירה
קראק 1.7.9
מוזיקה בסימס 3
sims 2 stories
משחקי סימס לפלא
זימון מומיה
מדריך world adv
הפיכה למומיה
אומנויות לחימה
בעית התקנה
עריכת פרמידות
סקיל צילום
איך להשיג כסף
מדריך הכנת נקטר
צילום מסך
בניית בית מלון
הכנסת בית למשחק
מדריך לחופשה
הכנת תקרה
צבע עור ירוק
Ninja Teleport
אסונות בסימס 2
איך לרדתבמשקל
לחדור לכל בית
תכונות סימסים
crack 1.8/2.3
בעיה במשחק
יצירת פאטרן
חלון קטו
סימס 3 הורדות
בריכה בתוך הבית
עזרה בסימס 3
הכנסת שירים
הורדות לסימס 2
קניית דגים
הפיכת גרסא סימס
3 מודים לסימס 3
עריכת פרמידות
world adventure
קודים ל world
מסיבת יומולדת
יצירת חפצים
Desing&high-tec
בניית נחל לשחיה
בניין דירות
סימס חיות
תסרוקת מותאמת
הכנסת סימ לדירה
הורדות חפצים
הורדת בתים
מידע על סימס 1
סימס 2- טיפים
גרסאת האספנים
create a world
מיומניות
משאלות החיים
SIMS בן 10
WA גם באייפון
סימס בפייסבוק
הליכה של רוח
מדריך גינון
מכוניות לסימס 3
התקנת קבצים
יצורים בסימס 2
תסרוקות להורדה
מדריך עבודות
סוגי מוות(סימס3
מאכלים בסימס 3
נתינת פרח
ארצות- מידע
טיול במצרים
מדריך להרפתקאה
פרסי הרפתקאות
כל ההורדות
הצלחה בעסק
סימס 2 דגים
סימס 3- ביקורת
קירות ומרצפות
בניית בריכה
סימס 1+תוספות
מדריכים לסימס 2
לגנוב, להחזיר,
הורדה סימס 3
mode the sim
מודים לסימס 3
תוספת להורדה
high & loft
הכנסת קראק(3)
מדריך עיצוב
מדריך הריון
מדריך רפואה
הרחבות בסימס 2
מג''יק וורלד
יצירת קבר
התקדמות בעבודה
מידע| תוספת חדש
טיפים לסימס 3
בית בארץ אחרת
מדריך לצבע עור
בריכה בתוך בית
בניית בתים
פתרון עדכון
סימס אוניברסיטה
עבודות בסימס 2
סימס 2 חיי לילה
בניית מסעדה
התקנת סימס 3
השתלטות על רוח
אמוטיקונים(3)
אמוטיקונים(2)
קבצים מקוריים
מדריך להתאהבות
כמה דברים
צביעת חפצים
סימס חלון קטן
טיול למצרים
יציאה לחופשה
קללת המומיה
מהירות המשחק
החזרת סימ לחיים
טיפים לסימס 2
מדריך לשמירת
קודים לסימס 3
גידול ילדים
מדריכים(2)
הורדת בגדים
sims 2 workshop
ההרחבה החדשה
מומיה- מידע
העסקה עצמית
sims ambitions
אומנויות לחימה
הכנת אמברוסיה
סימס 3 ''''הישרדות
קעקועים לסימס 3
פירסינג לסימס 3
הורדות לסימס 3
CAS בסימס 3
מיומנויות וסקיל
בחירת בגד חדש
יצירת סרט
הרחבות-מידע(1)
סימס 2 עונות
הורדות לסימס 2
יחסים- סימס 3
שיפור איכות
בניית בית
רצפה שקופה
הפיכה לערפד
טיפול בתינוקות
הכנסת מוזיקה
רגשות ומחשבות
עזרה בסימס 3
מפה סודית
רוק סטאר
עבודות(כל המידע
הורדות למשחק
משעמם בסימס?
אומנויות לחימה
מדריך הורדות
world adventure
צרכים בסימס 2
שאיפות| סימס 2
collection help
לגור בארץ אחרת
כל ההורדות
הורדות פגומות
בניית בית מלון
גרסאת המשחק
בעית הורדות
שיפור המשחק
בגידה
בניית בית
הורדות לסימס 3
רובוט השירות
תכונות חסרות
פירסינג לסימס 3
פעוטות(סימס 2,3
similish- מידע
תוספת לאייפון!!
פתרון הורדות
עריכת לוויה
סאנט וואלי-יריב
משפחת ארסיין
מידע וטיפים
קוד החטפות
קוד הפלא
דגים
מלגות באוניברסי
מציאת ביגפוט
Lifetime Reward
סימס אוואטר
חפצים נדירים
מדריך עבודות(1
מדריכי עבודות(2
מדריכי עבודות(3
בעיה high and
לטוס לארץ אחרת
הזדמנויות שלכם
בניית עולם
מלאך המוות
יצירת סים
שירים לרדיו
עיצוב מרכזיים
שעת העוצר
איסוף בסימס 3
אבנים ומתכות
מדריך handiness
מדריך בישול
בעיית דיסק 1
שימור גנטי
הורדות לסימס 1
הורדות לסימס 3
עץ הכסף
סימס 2 סיפורים
עוד מידע..
טלפורטיה בסימס
עוד על ambition
בניית בית חוף
העלמת מס/ גניבה
גמד הגינה
2 משפחות
להחטף ע''''י חייזר
הורדה|ambitions
כבאי
מדריכים
המדריך לממציא
סקיל invention
הכנסת מודים
מדריך אבנים
לטוס למדינות
הרובוט
עבודות(ambition
מוות ורוחות
הורדות(2,3)
עדכון המשחק
סימס 3 שאיפות
סוגי עצים
עוד טיפים(סימס3
collectibles
אנשי צמח
נשיקה בסימס 2
כיבוס בגדים
הורדות שיער
שחזור שמירה
בניית מסעדה
Fast Lane Stuff
איש חינוך
שיער משופר
Real Estate
create a Patter
קבצי package
twinbrook
חיי נצח
הוספת נקודות
ארכיטקט
אביזרים חדשים*
בניית רובוט
הורדות לסימס 3
כבאי
קראק 4.2
invalid file
מדריך האפשרויות
מכונת זמן
התקנת חפצים
הצעת נישואים
הבלש
ארכיטקט
מדריך KAS
late night
ערפדים
סטייליסטים
הורדות לסימס 3
ערפד
51 עובדות
בלש *מושקע*
עוד דברים(סימס3
מרתף- סימס 3
צילום באיכות +
העולם הקסום
מדריך סקילים
התוספות(סימס 3)
סידרה חדשה
הוספת שטחים
אנשי צמח
גידול גינה(3)
בניית גשר
מערכת מנהרות
פתרון קראק
הוספת שטחים
רעידת אדמה
קופסאת הפוזות
monkey helper
ילדים
להחליף בגדים
להפוך לזומבי
שיתוף סימים
לאנצ''ר בסימס 3
ספר בסימס 3
late night
סימס ימי ביניים
שליטה ברוחות
הכנת recolors
fast lane stuff
העין של HEROSE
הורדות לסימס 3
הורדות בגדים(2)
מכונת זמן
קודים לשטחים
איך להוציא סימי
משפחות אחרות
מדריך boolProp
בודישופ
הורדות לסימס 1
יצירת עיר
athletic
photography
כבאי בסימס 3
רשימת תכונות
fast lane הורדה
שינוי בגדים(3)
עבודות בסימס 3
רוחות בסימס 3
מוות מזקנה
בניית מפל
טיפים לסימס 3
גוונים לשיער
היהלום(למתחילים
רצפות סודיות
צביעת חפצים
אמברוסיה
אישיות סים
ילד(לא ידעתם)
האם הסימס עובד
2 מדריכים
סוגי אנשים
לנגן בחוץ
מדרגות מפלסיות
הדפס אישי
פתרון בעיות
פירוק חיבור
גורים בסימס 2
סוגי דגים
צייד רוחות
סימס 3 חיי לילה
חדר לבניית סים
סימרובוט
בניית הרפתקה
ערפד בסימס 2
לעלות למקסימום
פירוט תכונות
הורדות לסימס 3
גרזן קסום
פירוט כבאי
קריירה צבאית
2מדריכים לסימס2
death flower
עבודת הסטייליסט
פוליטיקאי
גדר כפולה+חיות
חבילות חפצים
שאיפות החיים
עבודת הממציא
פיסול
הכנת קירות
collcetion-אספנ
עבודות בסימס 2
לוגו האתר(זמני)
סימרובוט
הורדות לסימס 2,
LATE NIGHTהורדה
סקיל הכריזמה
סקיל מותאם
ערבוב משקאות
הדברים החדשים
תינוקות רפאים
יצירת סרטון לסי
סלבריטאים
להקה(הרחבה)
לעשות להקה
סופרים(סימס 3)
סקיל מעקע
מדריך הערפדים
אוסף ערים להורד
3 מדריכים(סימס2
פרסי אורך החיים
חפצים פגומים
כלי נגינה וסקיל
שחקן ובמאי
מתכון,כימיה,טיפ
עיצוב אדריכלי
להפוך לסלבריטאי
אסטרולוגיה
טיפים world adv
דברים לסימס 2
מודים ושפות
תוכנת הקוף
העלאת בית|הורדו
מדריך ערפדים
3 מדריכים(3)
בריכה בתוך בית
עבודת העיתונאי
אסטרונאוט
3 מדריכים(2+3)
טיפול בצמחים
צייד רוחות
עבודת הקולנוע
להפוך סים לרוח
Bob Newbie
איימי בול
3עזרים ומדריכים
סימס 2 תלת מימד
מדריך רוקסטאר
מדריך הורדות
מדריך הלהקה
העברת סימים
מדריכים והורדות
into the fire
לעשות הלוויה
logic skill
2מדריכים(הרחבות
מודים והורדות
workshop
מטאור בסימס 3
שיפור הטלסקופ
טיפים למשפחה
פתרון בעיות
outdoor living
Woohoo במעלית +
תמונות אישיות
מדריך ל''האק''
בניית מעלית
2 מדריכים סימס3
בניית בית מגניב
מדריך ההורדות
חבר של רוח
2מדריכים(סימס2)
טקסטורות
2מדריכים(1,2,3)
הורדות חפצים
הורדת סימים(HD)
מדריך ההורדות(2
2 מדריכים(סימס2
המפל
3מדריכים(3)
סימס ימי ביניים
מדריך בנייה
מומיה-כל הדברים
3 מדריכים(סימס2
דברים לסימס(2+3
שדה תעופה
גינון בסימס 3
הורדות לסימס 3
מדריכים לסימס 3
התעללות בסימים
3 דברים(סימס2+3
העיר בריג''פורט
בית יפה(סימס2)
מדריכים לסימס 3
איך להתפרסם
הכל על קראקים
2מדריכים
הכנת קירות
חקירת קבר
בית באוויר
הורדות לסימס 2
2מדריכים(3)
יציאה לחופשה
המפלצת בסימס3
בעיות באגים
שיפוצניק
מגדל אייפל
בניית בניין
החזרת סים לחיים
ההורדות(סימס2)
פתיחת דוכן עוגו
שמועות על סלברי
הוספת בנאדם למש
הורדה|outdoor
עץ משפחה גדול
בובת וודו
generation
הורדות משופרות
נקטרים עתיקים
גשר מעל בריכה
2מדריכים(2)
פרסי עבודה
הורדות לסימס2
הורדות לסימס3
מפלצות cas
autocheater
special marchan
להפוך לסלבריטי
השגת פרסי שאיפו
פתרון בעיות
3מדריכים(2)
2מדריכים(מתחילי
אסטרונאוט
2מדריכים(3)
העברת סימים
תגים בסימס 2
סימס ימי ביניים
להפוך לקובץ ISO
הפלאפון
2מדריכים(1-3)
הורדות לסימס 3
סימרובוט(3)
מסלול דוגמנות
מדריך האבנים
סימס ימי ביניים
משימות ואפשרויו
3מדריכים(2)
הורדות לסימס 2
2מדריכים(3)
modthesims
עבודות ועוד
3מדריכים(2)
שכפול בתים(2+3)
השתלטות על רוח
יומן ההרפתקאות
ימי ביניים
באר משאלות וגינ
2מדריכים(2)
מדריך הורדות
משחק אישי
בניית בית טוב
הורדות לסימס 3*
הקוד השולט
הג''יני
פתרוו בעיות
בית קברות
השגת סימים
סימס דורות(הכל)
2דברים(2)
2מדריכים(3)
השגת ענבים
2מדריכים(3)
גורדי שחקים
השגת כסף
2דברים(2)
הרובוט בסימס3
מוד פוזות
תוכנה למשחק
להוריד מ TRS
חפצים במשחק(2+3
הורדות לסימס 3
מוד פוזות חדש
הורדה והתקנה
תמונות לבחירתך
Barnacle Bay
סימס 3דורות
Rabbit-Holes
פתרון התקנה
דייט+downtown
הורדות סימס(2+3
העתקת מועדונים
בית מעולה
12דרכים לכסף
2דברים(סימס 1)
2מדריכים(2)
הורדה|generatio
פתרון בעיה
הורדות לא עובדו
נקודות חיים
2מדריכים(2)
סימס 3 חיות
חוגים בסימס 3
town life stuff
2דברים(סימס3)
להציל מישהוא
הכנת תקרה
פתרון משחק
הדברים החדשים
חפצים מנקודות
פנימיות
חיות-עוד מידע
שיקויים
בניית מרתפים
2מדריכים
קוד בדיקת המשחק
2דברים(3)
town life stuff
חפצים לסימס 1
יצירת בגדים
2מדריכים(3)
בעיות טכניות
חבר דמיוני
Pose Player
בעיית דיסק 1
2מדריכים(2)
חפצים לסימס 2
מצלמת הווידאו
צעירים
סימס 3 חיות
3מדריכים(2)
town life stuff
כמה דברים(3)
לשנות את הדוור
מדריך הריון
הורדות לסימס 3
2דברים
טיפים ורמזים
הורדות לסימס 1
הורדות לסימס 2
נחל לשחייה
מדריך היחסים
אמברוסיה
סימס 3 social
סופרים בסימס 3
כמה דברים(3)
טיפים לסימס 2
בעיית ההתקנה
קניית בגדים
2דברים(2+3
פתרון משימה
התקנת חפצים
התחקיר המלא
hidden springs
מדריך התאהבות
2דברים(3)
הורדה|hidden sp
להיחטף עי חיזר
מסיבת פיג''מות
התקנת חפצים
הורדה-סימס3חיות
פתרון בעיות וקר
רוכב סוסים
פתרון באגים
הכנת עיר
create a pet
ספר הקוסמים
sims 3 showtown
גורים בסימס3
עיצוב והתקדמות
שטח אינסופי
חדי קרן
אילוף כלב
בניית אורווה
master suite st
כלבים בסימס 3
אימוץ כלב
סים זקן לצעיר
ניתוחים פלסטיים
הורדות לסימס 3
פתרון קריסה
STOP SOPA
הורדה-master su
פתיחת הורדותISO
צילום המשחק
יצירת מפלצת
2דברים(סימס2)
אמברוסיה
קריירת חינוך
2דברים(סימס3,4)
אימוץ חדי קרן
SHOWTIME
הורדות לסימס 3
The sims 4
צמח השכפול
lunar lakers
מלאך המוות
פתרון קראק
תחזית מזג האויר
הורדה SHOWTIME
הורדות לסימס 3
גמד גינה מסתורי
גמדי גינה
קראקים לסימס 3
2דברים(showtime
המדריך לבנייה
ההרחבה שלכם
להפוך לסלב
פתרון התקנת חפצ
ערפד בסימס 2
סימס3 הופסק
100סריאלים
Sims 4 FACEBOOK
sweet treats
2מדריכים(3)
התקנת מודים
סקיל האתלטיקה
טיפים לסימס 3
התיקיות בסימס 3
sims 4 FACEBOOK
סטור אפריל 2012
צמח טורף
2מדריכים(2)
פתרון בעיות
2מדריכים (3)
יום הזיכרון
ג''יני
סרטונים ועזרים
בעיה בהורדות
הורדות HD
2 הרחבות חדשות
מכונת זמן
החבורה הסודית
חפצים לסימס 2
סטים מאי 2012HD
בניית במות
שירים וטלויזיה
3מדריכים
רמת קושי(עודכן
diesel stuff
הורדת גיל
מדריך שינוי שפה
עיצובים וסימים
חד קרן
פרסי קריירה
סיום עדכוני אתר
supernatural
עיר חדשה
גשם ושלג בסימס3
sims 3 seasons
קוד לאתר הרשמי

 
       
 

משחקים חמים משחקים חדשים טיפו כיף
עוד משחקים >>
עוד משחקים >>
 • וואלה VOD
 • ממתקי הקסם של לני
 • וואלה כיף
 • טיפו אישי
 • הרפתקאות מקס
 • מוגובי
 • טיפו יום הולדת
 • רחלי והשטויות שלה
 • מדברים אהבה עם רומי
 • טיפו פאן
 • טיפו בפייסבוק
 • טיפו קטנטנים


דרגו את האתר !  |   הפוך לאתר הבית שלי  |   הוסף למועדפים  |   דיווח על חומר פוגע באתר  |   תקנון

האתר נצפה:127668  פעמים   |   עודכן לאחרונה בתאריך: 29/03/2014